Конспект комплексного заняття з дітьми І-молодшої
групи “Їдемо в гості до ляльки Оксани”
Програмовий зміст: продовжувати вчити дітей називати основні кольори, розрізняти предмети за величиною і формою, складати предмет з кількох частин. Розвивати творче мислення, пізнавальну активність, пам’ять, увагу. Виховувати дружні взаємовідносини.
Програмовий зміст: продовжувати вчити дітей називати основні кольори, розрізняти предмети за величиною і формою, складати предмет з кількох частин. Розвивати творче мислення, пізнавальну активність, пам’ять, увагу. Виховувати дружні взаємовідносини.
Матеріал:
·
лялька Оксана;
·
телефон;
·
дрібні іграшки (різного кольору);
·
кольорові цеглинки;
·
матеріал до гри “Склади
квіточку”, “Закрий віконечко”.
Хід заняття
-
Діти, сьогодні до нас прийшло багато гостей. Давайте, ми, як чемні діточки,
привітаємося з ними. Зверніть увагу як всі до вас усміхаються. Ви гостям теж
усміхніться, а на мене подивіться. (Лунає
дзвінок по телефону).
Хто ж це до нас телефонує?
Хто ж це до нас телефонує?
-
Діти, лялька Оксана запрошує нас до себе в гості. Ви хочете її провідати.
Лялька Оксана живе далеко в селі, тому до неї ми поїдемо поїздом. А поїзд наш
незвичайний. Він поїде тільки тоді, коли ви закриєте віконечка у кольорових
вагончиках.
Дидактична гра “Закрий віконечко”.
Дидактична гра “Закрий віконечко”.
- А тепер, діти, сідайте всі зручно, і щоб нам було веселіше їхати, то ми заспіваємо пісеньку:
Наш поїзд рушає,
Вагончики біжать
А в поїзді веселі малята сидять
Чух-чух, чух-чух
Ту-ту!!!
- Ось і зупинка. Всі обережно виходимо з поїзда. Діти, ми хочемо провідати ляльку Оксану, але якось негарно буде прийти до неї з порожніми руками. Зараз ми підійдемо до того столика і попросимо подаруночок для ляльки.
(Діти вибирають подарунки, дрібні іграшки).
Вагончики біжать
А в поїзді веселі малята сидять
Чух-чух, чух-чух
Ту-ту!!!
- Ось і зупинка. Всі обережно виходимо з поїзда. Діти, ми хочемо провідати ляльку Оксану, але якось негарно буде прийти до неї з порожніми руками. Зараз ми підійдемо до того столика і попросимо подаруночок для ляльки.
(Діти вибирають подарунки, дрібні іграшки).
Лялька: - Добрий день, малята! Я дуже рада, що ви
прийшли до мене і хочу з вами познайомитися. (Діти знайомляться з
лялькою, називають своє ім’я і дарують подарунок).
- Оксаночко, ми тобі хочемо ще подарувати дуже гарні квіточки, але подув зимовий вітер і пороздував пелюсточки і залишилися тільки серединки.
- Діти, на що схожа серединка до квіточки? (Відповіді дітей - на кружечок).
- А на що схожі пелюсточки? (Відповіді дітей - на овал).
- Якого кольору кружечки (Відповіді дітей - червоні, оранжеві, жовті, сині).
- А тепер я попрошу вас підібрати до червоного кружечка – червоні овали, до жовтого – жовті і т.д. (Дидактична гра “Склади квіточку”).
- Оксаночко, ми тобі хочемо ще подарувати дуже гарні квіточки, але подув зимовий вітер і пороздував пелюсточки і залишилися тільки серединки.
- Діти, на що схожа серединка до квіточки? (Відповіді дітей - на кружечок).
- А на що схожі пелюсточки? (Відповіді дітей - на овал).
- Якого кольору кружечки (Відповіді дітей - червоні, оранжеві, жовті, сині).
- А тепер я попрошу вас підібрати до червоного кружечка – червоні овали, до жовтого – жовті і т.д. (Дидактична гра “Склади квіточку”).
Лялька: - Дякую, вам, малята. Справді чудові
вийшли квіточки. А тепер я хочу з вами погратися. Подивіться, що є у мене. Це
цеглинки. Я дуже люблю ними гратися, і хочу навчити вас (гра “Мавпочки”).
-
Оксанко, тепер ми хочемо тобі заспівати пісеньку і потанцювати з тобою.
Пісенька “Пиріжок”
Пісенька “Пиріжок”
Пиріжок, пиріжок,
Ми спекли з грибами
Пиріжок, пиріжок,
Подаруєм лялі. Ось!
Лялька: Пиріжок я візьму,
З вами у танок піду.
З вами у танок піду.
-
Весело нам було у тебе, Оксанко, але пора нам уже додому повертатися.
Лялька: - мені також з вами
було дуже весело і цікаво. Дякую, що ви до мене завітали. А ще я хочу
пригостити вас печивом
Комментариев нет:
Отправить комментарий